ניקוי ספות

למה לבחור דווקא בנו?

ניסיון של למעלה מ 18 שנים בתחום ניקוי הספות!

צוות בר ניקוי בעל ניסיון רב שנים בניקוי כל סוגי הספות ומנכ"ל החברה "אדי בר" רכש את הניסיון שלו בארץ ובארצות הברית בבחירת הכלים המתאימים והחומרים הנכונים לניקוי ספות.

אנו משתמשים בחומרים מיוחדים המיועדים לסוג הבד/עור ממנו עשויה הספה כמו כן אנו משתמשים במכונות מיוחדות בשילוב עם מברשות שיער מיוחדות על מנת לבצע ניקוי ספות בצורה מקצועית ולמחוק כל כתם או סימן על הספה.

להזמנת נציג לניקוי הספות שלכם חייגו עוד היום: 077-430-9001.
התהליך של ניקוי ספות מתבצע בבית הלקוח או אצלנו במפעל! 

חייג עכשיו: 077-430-9001

ניקוי ספות לפני

1. ניקוי ספות לפני
2. ניקוי ספות לפני
3. ניקוי ספות לפני

ניקוי ספות אחרי

1. ניקוי ספות אחרי
2. ניקוי ספות אחרי
3. ניקוי ספות אחרי

לניקוי ספות מקצועי חייג עכשיו: 077-430-9001

"עשינו עבודה גדולה, ניקוי ותיקון שטיחים פרסיים, כולל ריפוד לספות עתיקות יש לציין עבודה מקצועית ברמה הכי גבוהה שירות מדהים אמין ואדיב תודה לכם "
Sofie Sharvadze
חוות דעת מהפייסבוק

לקוחות מספרים

"היום הגיעו אליי לבאר שבע שניי בחורים מקסימים ושירותיים בטירוף ניקו את הסלון לגמריי לשביעות רצוני אלופים!"
‏‎Shirley Kakon
חוות דעת מהפייסבוק
"שמחה על כל רגע שהבאתי את הספות שלי אליכם לריפוד חדש! ממליצה בחום! הרווחנו סלון מהמם, נקי ומהיר. שיחקתם אותה בענק ועם תודעת שירות גבוהה. תודה רבה!"
‏‎Gillit Kroul
חוות דעת מהפייסבוק

שאלות נפוצות

כתם זה הינו כתם שנוצר משומן טבעי של הגוף. ניתן לניקוי עד 100% הצלחה אך לעיתים לאחר הניקוי נשארת הצללה קלה מאוד של הכתם.

ניתן לנקות כתמים אלו בניקוי מקצועי בעזרת תוספת של מסיר שומנים מיוחד לבדים.

ניתן להגיע עד 100%% הצלחה בניקוי הספות.

כתם מים על בד כותנה קשה מאוד להסרה ואחוזי ההצלחה אינם גבוהים במיוחד.
על מנת לנסות להגיע לתוצאת ניקוי מקסימלית יש לבצע ניקוי ספות מקצועי אשר במהלכו ישנה סבירות כי יצוצו עוד כתמי מים אשר ייעלמו לגמרי לאחר ייבוש מוחלט של הספות.
כנ"ל לגבי כתם קפה על בד כותנה – אחוזי ההצלחה מאוד נמוכים להסרה מוחלטת של הכתם.
 
עור זמש אכן אינו ניתן לניקוי אך ניתן לעיבוד. ישנם מספר בעלי מקצוע בודדים אשר עוסקים בעיבוד עורות ואנו בחברת "בר ניקוי" נותנים את השירות הנ"ל.

תהליך עיבוד העור מצריך איסוף הספות למפעל החברה כאשר התהליך עצמו אורך עד 14 ימיי עבודה.
תהליך זה הינו יקר אך התוצאות מרקיעות שחקים (ניתן לקרוא על התהליך עצמו באתר שלנו תחת הנושא "ניקוי ספות עור").

חייג עכשיו: 077-430-9001

מידע על ניקוי ספות

מעוניינים במידע נוסף בנוגע לספה שלכם בבית? בבקשה:

עולם הספות נחלק לשתי קטגוריות עיקריות:

ניקוי ספות עור:

ממה היא מיוצרת ואיך?

ספות מיוצרות מסוגים שונים של עורות כאשר המוכר ביותר מביניהם הינו עור נאפה – עור מעובד מאוד הנצבע בשתי שכבות ואף יותר לעור זה אין אטימות מוחלטת ולכן יש להיזהר לא לשפוך עליו נוזלים למיניהם.

איך מתבצע ניקוי ספות של עור זה?

ניקוי ספות מעור זה מתבצע באמצעות נוזל ניקוי מיוחד המיועד לעור נאפה, כאשר לאחר הניקוי בנוזל זה יש לייבשו מיד.
חברות רבות אשר מוכרות ספות מעניקות בזמן הרכישה ללקוח תחליבים וחומרי ניקוי אשר לטענתם מיועדים לניקוי הספות.

חומרי הניקוי המתאימים לניקוי ספות עור:

רוב עקרות הבית אכן משתמשות בחומרים אלו לניקוי ספות או בחומרים אשר נקנו ברשתות השיווק.
חומרים אלו מנקים במקצת את הלכלוך ואף נותנים ברק לספות, אולם לאחר תקופת שימוש ממושכת (מספר שבועות עד מספר חודשים) תחליבים אלו גורמים להצטברות של לכלוך ושומן בנקבוביות של העור בצורה קשה מאוד ויש לבצע שוב ניקוי ספות עמוק ויסודי.
אנו ממליצים לא להשתמש בחומרים אלו, אלא לבצע אחת לשנה ניקוי מקצועי אשר מנקה ומחטא את העור.

ניקוי ספות בד:

איך אנו אמורים לגשת לניקוי ספת בד?

תופעה שכיחה בקרב הלקוחות בעלי ספות בד הינה לנסות לנקות את הספות באופן עצמאי, במיוחד כאשר מדובר בכתמים נקודתיים.

ניקוי ספות נקודתי גורם לכתמי מים (ראנד בשפה המקצועית) – הספה מלוכלכת מאבק ולכלוך מצטבר וניקוי נקודתי בעזרת מגבון לח או סמרטוט לח יוצרים הבדלה בין הנקודה הנקייה לשאר הספה וכך נוצרים כתמי מים.

דבר זה גורם לעגמת נפש רבה בקרב הלקוחות מכיוון שבמעמד הקנייה של הספות הובטח להם כי את הספות ניתן לנקות בקלות וכי ניתן להסיר כל כתם.

שכבת מגן שנקראת "סקוטצ'-גארד" על כל ספת בד:

מה שהלקוח אינו יודע כי על הספות קיימת שכבת מגן שנקראת "סקוטצ'-גארד" –חומר שקוף שלא ניתן לחוש בו אשר מורחים על הבד והוא נועד להגן עליו מחדירת הלכלוך.

שכבה זו נוחה לניקוי ורחיצה, אולם היא פעילה לתקופה של עד שנתיים מרגע קניית הספה ולאחר מכן היא משתפשפת עם הזמן ונעלמת ואז בד הספה חשוף לכתמים ולכלוך.

 

לניקוי ספות מקצועי חייג עכשיו: 077-430-9001

מהם סוגי הספות שאנחנו יודעים לנקות?

חברת בר ניקוי היא חברה מומחית, בעל ידע נרחב בתחום ניקוי ספות, שטיחים ומזרנים, וככזאת מציעה ללקוחותיה יכולת מלאה מקצה לקצה, לניקוי כל סוגי הספות. בכלל זה, מבצעת החברה ניקוי ספות עור בהתאם לסוג העור, ניקוי ספות בד מכל סוג בד, בכל גוון, עובי בד, עיצוב, תצורה וגודל, וכן ספות עם ריפוד דמוי עור.

חברת בר ניקוי יודעת להתמודד גם עם כל סוגי המילויים והריפוד הפנימי, תוך שמירה על המאפיינים המבניים והטכניים של הספוג הפנימי, שכבות הריפוד מכותנה ובד, הרצועות ועוד. החברה מנקה ספות פינתיות, ספות שתיים ושלוש, ספות ארבע וחמש, ספות עם מנגנונים מתכווננים למשענת והרגליים, כורסאות בודדות ועוד, הכל תוך הקפדה על מאפייני ותפקוד מנגנוני הספה בצורה שלמה ומושלמת.

כיצד מתבצע ניקוי ספות בבר ניקוי?

בר ניקוי מפעילה צוות של מומחי ניקוי ספות, החיים את התחום מדי יום ביומו. לרשות אנשי הצוות עומדים שורה של כלי עבודה מקצועיים, חומרי ניקוי מקצועיים המותאמים לסוגים שונים של ריפודים וחומרי גלם וכן טכניקות ניקוי ספות מקצועיות, המאפשרות להתמודד עם כל סוגי הלכלוך ומשימות הניקיון. מומחיותם של אנשי הצוות באה לידי ביטוי לא רק בביצוע הניקוי בצורה יסודית, מקצועית ומהירה, אלא גם ובעיקר ביכולתם לזהות את הפעולות שיש לבצע בכל שלב ולהבין מתי הגיעה המשימה אל סיומה.

תהליך הניקוי מותאם לסוג הספה, ועל כן משתנה בין משימה למשימה. חומרי הניקוי וכמותם מותאמת לסוג הבד וחומר הגלם מהם עשויה הספה, וכך גם פעולות הניקוי המבוצעות באמצעות כלי העבודה המקצועיים.

בניקוי ספות רב הנסתר על הגלוי. הלכלוך מתחבא למעשה במעבה הספוג והריפוד, לעיתים בצורת כתם עיקש שגם אם לא רואים אותו, עלול להפיץ ריח רע באופן קבוע. מקצועני ניקוי הספות של בר ניקוי יודעים א' לנקות את הלכלוך במעבה הספוג וב' מתי משימת הניקיון הסתיימה עם הבטחון כי כל הלכלוך הוסר מהספה.

ניקוי ספות – למה דווקא אנחנו?

בניקוי ספות יש שתי רמות: ניקיון על פני השטח וניקיון עמוק.

בר ניקוי מספקת ללקוחותיה ניקיון על פני השטח וניקיון עמוק יסודי של כל רכיבי הספה שתבטיח את שביעות הרצון שלכם מהניקוי. אם דרוש תיקון, החלפה או חידוש של ספה או חלקי ספה, יש לנו את הצוות המקצועי המתמחה בתחום.

על הצוות המקצועי של בר ניקוי, מנצח המנכ"ל אדי בר שרכש את ניסיונו לאורך שנים בניקוי ספות בארץ ובארה"ב. וכיום בחברת בר ניקוי הוא מביא את כל הטכניקות והידע שרכש כדי שבבית שלכם תהיה ספה נקיה יותר.

עם הידע המקצועי, הביא בר מארה"ב גם את הסטנדרטים הגבוהים של שירות וכמובן סטנדרטים יוצאי דופן של מקצועיות בניקוי הספות מא' ועד ת'.

אם אתם מבינים מדוע חשוב שהספה שלכם תקבל טיפול מקצועי, שיעניק לה יופי מחדש לעוד כמה שנים טובות, עכשיו אתם גם מבינים מדוע בר ניקוי זה המקום בשבילכם לביצוע המשימה.

לניקוי ספות מקצועי חייג עכשיו: 077-430-9001