ClickCease

ניקוי שטיחים

בר ניקוי - מומחים לניקוי שטיחים
לפרטים והצעת מחיר חייגו עכשיו 077-430-9001

ניקוי ספות בתל אביב

על אף מגוון האפשרויות הגדול שעומד בפניכם בבחירת חברה לניקוי שטיחים לבית או לעסק, חשוב שתכירו את כל שיטות הניקוי המיושמות היום בשוק, שכן לא כל שיטות הניקוי מתאימות לשטיח שלכם ולא כל חברות הניקוי יודעות לעמוד בציפיות שלכם. בשורות הבאות תלמדו על חמש טכניקות ניקוי שכיחות ולבסוף נספר לכם גם על תהליך 12 השלבים לניקוי שטיח, אותו מעניקה בר ניקוי לכל לקוח ולקוח תוך התאמה של מרכיבי התהליך לשטיח הספציפי.

ניקוי שטיחים בחמש טכניקות שונות

ניקוי בקיטור

שימוש במים רותחים בלחץ גבוה ליצירת קיטור החודר לתוך סיבי השטיח ומפרק את משקעי הלכלוך. תחילה מיישמים חומר ניקוי ייעודי, לאחר מכן עוברים על כל שטח הפנים של השטיח באמצעות מכונת קיטור עם מברשת ולבסוף מבצעים שטיפה בקיטור. ניקוי של שטיח משרדי אופייני בשטח של 300 מ"ר, ייקח בדרך כלל כשעתיים וידרוש 4 שעות נוספות לייבוש ולכן מומלץ לביצוע מייד לאחר שעות העבודה במשרד. בשטיח ביתי מדובר בתהליך מהיר מאוד שאורך פחות משעה.

ניקוי בקצף (אנקפסולציה)

על גבי השטיח מותזת כמות נאה של קצף סינטטי מיוחד, שלאחר ייבוש הופך לאבקה הסופחת אליה את חלקיקי הלכלוך מסיבי השטיח. לבסוף מבצעים שאיבה לאיסוף כל חלקיקי האבקה עם חלקיקי הלכלוך שהתגבשו יחד. שיטת הניקוי בקצף כרוכה ביישום כמויות קטנות מאוד של נוזלים ודורשת זמן ייבוש קצר מאוד ולכן נחשבת כשיטה המחליפה לשיטת החפיפה. בפועל, שיטה זו אינה יעילה להסרת לכלוך עיקש מעומק סיבי השטיח.

חפיפת שטיח

חפיפת שטיח היא טכניקה שכבר אינה בשימוש על אף שלאדם מן הרחוב היא עשויה להישמע כשיטה הטובה והנכונה ביותר. בשיטה זו פשוט מבצעים חפיפה רטובה לסיבי השטיח כאילו היו סיבי שיער, ללא שטיפה רטובה. בתום הניקוי נותרות על השטיח שאריות רבות של קצף רטוב שהופכות את סיבי השטיח לדביקים ומעופשים.

ניקוי מצנפת

שיטת ניקוי השטחים המיועדת לניקוי פני השטח העליונים של השטיח. בשיטה זו מבוצע הניקוי באמצעות מכונה בעלת כרית מרופדת הטבולה בחומר ניקוי ייעודי. המכונה מסובבת את הכרית המרופדת במהירות גבוהה על מנת להסיר לכלוך מפני השטח העליונים של השטיח. שיטה זו אינה יעילה לניקוי עומק וגם נוטה להותיר שאריות חומר ניקוי החודרים לעומק השטיח בגלל כובד המכונה. יחד עם זאת, מדובר בשיטה מתאימה לניקוי שוטף במתחמים עמוסים, כמו בתי מלון או משרדים העובדים במשמרות.

ניקוי יבש

שיטת הניקוי המודרנית והיעילה ביותר למשימת ניקוי שטיחים. השיטה מבוססת על החדרת תרכובות ואבקות ניקוי מיוחדות אל תוך עומק סיבי השטיח באמצעות מכונת הברשה סיבובית הפותחת ומפרידה את סיבי השטיח ומאפשרת לחומר הניקוי לחדור לעומק הסיבים. הסוד הוא בתמהיל חומרי הניקוי וחברות רבות מפתחות לעצמן תרכובות ותמהילים משלהן על מנת להשיג ניקיון מקסימלי. ניקוי זה בטוח לכל סוגי השטיחים ואינו דורש זמן ייבוש.

בר ניקוי - מומחים לניקוי שטיחים
לפרטים והצעת מחיר חייגו עכשיו 077-430-9001

שטיח שאגי נקי לאחר ניקוי שטיחים

ניקוי שטיחים של בר ניקוי – ניקוי עמוק, עמוק ושוב עמוק

תפיסת הניקיון של בר ניקוי היא ברורה ואינה נתונה לפשרות: אנחנו לא מנקים שטיחים רק כדי שייראו נקיים, אלא כדי שיהיו נקיים באמת, גם ובעיקר בשכבות העמוקות והבלתי נראות שלהם. בין שלל תהליכי הניקוי שאנו יודעים להתאים ללקוחותינו, אנו גאים במיוחד בתהליך הדגל שלנו, המשלב עקרונות ניקוי יבש עם רכיבים נוספים של ניקוי עמוק – תהליך ניקוי שטיחים שיחזיר את השטיח שלכם ליום הראשון בו קניתם אותו. תהליך זה, על התמהילים הסודיים של תרכובות הניקוי שלו, פותח על ידי המומחים של בר ניקוי ומבוצע ב-12 שלבים:

 1. סקירה מקדמית – טכנאי הניקיון שלנו יעבור איתכם על השטיחים בבית או במשרד, יאתר כתמים ומוקדים של לכלוך ויעניק לכם הערכה של התוצאות הצפויות.
 2. שאיבה כללית – השטיח שלכם יעבור שאיבה עמוקה באמצעות שואב טורבינה מקצועי, להסרת לכלוך יבש. פעולה זו נחשבת לפעולת ניקוי חשובה וקריטית במטרה למנוע מצב שבו תהליך הניקוי עצמו הופך לכלוך יבש ללכלוך בוצי קשה להסרה.
 3. הזזת ריהוט – ספות, כסאות, שולחנות, מוצרי חשמל ופריטי חרסינה יורחקו מאזור השטיח על מנת למנוע פגיעה בהם במהלך הניקוי.
 4. ריסוס מקדים – חומר ניקוי ייחודי בתצורת תרסיס, יפוזר על כל שטח הפנים של השטיח על מנת להתחיל את תהליך ניקוי השטיחים ההתמוססות של הלכלוך בתוך סיבי השטיח.
 5. ניקוי כתמים מקדים – טיפול נקודתי בכתמים עיקשים באמצעות יישום תמיסות מיוחדות על אזורים מוכתמים.
 6. הברשה מקדימה – מעבר על פני השטיח עם מברשת מקצועית המסייעת בשחרור אחיזת הלכלוך מסיבי השטיח.
 7. ניקוי בקיטור – השטיח עובר תהליך של ניקוי רב עוצמה באמצעות קיטור ברמת לחות מינימלית למניעת הותרת משקעים לחים.
 8. איזון חומציות – איזון רמת החומציות של סיבי השטיח באמצעות PH Neutralizer, שמונע הותרת שאריות דביקות ומותיר את סיבי השטיח רכים ורעננים.
 9. ניקוי כתמים – כתמים שנותרו על גבי השטיח יטופלו באמצעות תרכובות חזקות בתמהילים ייחודיים שפותחו על ידינו בבר ניקוי.
 10. הברשה – השטיח עובר הברשה יסודית על מנת לזרז את תהליך הייבוש ולהבטיח שהסיבים יתייבשו כשהם עומדים ניצבים בשיא גובהם ואורכם.
 11. ייבוש מהיר – ייבוש השטיח באמצעות מפוחי אוויר חם המפוזרים סביב השטיח.
 12. ביקורת סופית – טכנאי הניקיון שלנו יעבור איתכם על כל השטיחים שעברו תהליך ניקוי שטיח, יציג בפניכם את תוצאת הניקוי ויבטיח שאתם לא פחות מנרגשים ונלהבים מהעבודה שלנו.

.

בר ניקוי - מומחים לניקוי שטיחים
לפרטים והצעת מחיר חייגו עכשיו 077-430-9001

שטיח לאחר הניקיון
"עשינו עבודה גדולה, ניקוי ותיקון שטיחים פרסיים, כולל ריפוד לספות עתיקות יש לציין עבודה מקצועית ברמה הכי גבוהה שירות מדהים אמין ואדיב תודה לכם "
Sofie Sharvadze
חוות דעת מהפייסבוק

לקוחות מספרים

"היום הגיעו אליי לבאר שבע שניי בחורים מקסימים ושירותיים בטירוף ניקו את הסלון לגמריי לשביעות רצוני אלופים!"
‏‎Shirley Kakon
חוות דעת מהפייסבוק
"שמחה על כל רגע שהבאתי את הספות שלי אליכם לריפוד חדש! ממליצה בחום! הרווחנו סלון מהמם, נקי ומהיר. שיחקתם אותה בענק ועם תודעת שירות גבוהה. תודה רבה!"
‏‎Gillit Kroul
חוות דעת מהפייסבוק

מהתקשורת

אדי בר מנכ"ל בר ניקוי בתכנית הבוקר של אורנה דץ בערוץ 10

לניקוי שטיחים מקצועי חייג עכשיו: 077-430-9001

Call Now Button דילוג לתוכן