ClickCease

ניקוי ספות

בר ניקוי - מומחים לניקוי ספות לפרטים והצעת מחיר חייגו עכשיו 077-430-9001

ניקוי ספות

ניקוי ספה הוא תהליך מורכב שהולך על הקו הדק שבין ניקיון יסודי ועמוק ובין שמירה על ריפוד, תוכן, גוון ומרקם הספה. בבחירת החברה שתבצע עבורכם את הניקוי, לא תוכלו לדעת עד כמה יודעת כל חברה ללכת על הקו הדק הזה, אבל בהחלט תוכלו לבחון זאת יותר לעומק אם תכירו את טכניקות הניקוי הקיימות, את מידת היעילות של כל אחת מהן ואת הרמה המקצועית של כל חברה על פי הטכניקה בה היא מתמחה. בשורות הבאות נפרט בפניכם את 5 השיטות המרכזיות בתחום של ניקוי ספות, ובסופן נביא בפניכם את תהליך 10 השלבים של חברת בר ניקוי לניקוי עומק יסודי של ספות תוך שמירה ואף חידוש וריענון משטחי הספה.

ניקוי ספות 5 טכניקות שונות

ניקוי בקיטור

בקיטור מבוסס על ניקוי שטח הפנים של הספה באמצעות מכונה המשחררת זרם חזק של אדי קיטור, החודרים אל השכבות השטחיות של הספה, ממסים את הלכלוך, מטהרים מגורמים מזהמים ומסלקים חלקיקי לכלוך ואבק מתוך הספה. היתרון של שיטת ניקוי זו הוא שהוא אינו מותיר את הספה כשהיא רטובה וספוגה, מצב שבעצמו יכול להחמיר את מצבה ואף לגרום לכיווץ חלקי הבד והרס הספוג. טכניקה זו מתאימה במיוחד לספות שלא סובלות מלכלוך משמעות בשכבות העמוקות של הספה והוא נחשב לאפקטיבי מאוד בניקוי תדיר וסדיר של הספה.

ניקוי בקצף

שיטת ניקוי המבוססת על יישום חומרי ניקוי ייעודיים בתצורה של קצף החודר פנימה אל תוך הספה, עושה את פעולתו ומסולק באמצעות שאיבה. השימוש בקצף והשליטה בכמות הקצף, מאפשרים להשלים את משימת הניקוי עם מינימום לחות וללא פגיעה במשטחי הספה.

ניקוי בבועות גז

שיטת ניקוי מאוד אפקטיבית שמסוגלת להחזיר את הספה שלכם אל יומה הראשון בו הוצאתם אותה מהניילון. בשיטה זו, שדורשת כמות קטנה עוד יותר של מים מאשר בשיטת הקיטור, מוזרם אל תוך הספה חומר תוסס שמפזר בתוך הריפוד וספוג הספה מיליוני בועות גז זעירות. בועות אלה חודרות אל תוך הסיבים, מפרקות מתוכם חלקיקי לכלוך ואבק ועולות אל פני השטח מהם ניתן לנגב אותן בקלות רבה.

ניקוי כימי

ניקוי שמבוסס על מגוון חומרי ניקוי בתרכובות ייעודיות ובטוחות לשימוש במסגרת ניקוי ספות. ניקוי זה מבוסס על הסרת הלכלוך מהספה באמצעות התכונות הכימיות של חומרי הניקוי. כיום קיימים חומרים מתקדמים שדורשים מינימום לחות ומאפשרים ייבוש מלא מייד לאחר הניקוי.

ניקוי יבש

ניקוי יבש דומה מאוד לניקוי בקצף רק שהוא כלל אינו עושה שימוש במים. אבקה כימית מפוזרת על פני שטח הספה, מוחדרת פנימה אל תוך הכתם ולבסוף נשאבת בצורה יסודית. אין צורך בזמן ייבוש ואין סכנה להתכווצות רכיבי הבד.

ניקוי ספות מבית בר ניקוי – עמוק, יעיל ויבש

לכל אחת מהשיטות שאותן פירטנו לעיל ישנם מספר יתרונות ומספר חסרונות, אבל האמת היא ששימוש במידה מינימלית של לחות ומים היא הכרח אם רוצים להתמודד עם הלכלוך בצורה יסודית ועמוקה. ישנן טכניקות שמתאימות לספות נקיות בדרך כלל שרק זקוקות לריענון וסילוק ריחות רעים, ואינן מתאימות לניקוי 

ספות מלוכלכות ומוכתמות, וישנן טכניקות שבהן האמת היא בדיוק הפוכה. חברת בר ניקוי יודעת ליישם כל אחת מהטכניקות שאותן פירטנו והיא עושה זאת בהתאמה מלאה לפרויקט הספציפי ולעיתים אף משלבת יותר מטכניקה אחת בכדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר.

בר ניקוי - מומחים לניקוי ספות לפרטים והצעת מחיר חייגו עכשיו 077-430-9001
ניקוי ספות

תהליך ניקוי ספות בן 10 שלבים, שמבטיח תוצאה מושלמת והחזרת הספה אל יומה הראשון כשהוצאתם אותה מהניילון:

  1. ניקוי ספות – בדיקה מקדמית – מומחה ניקוי של בר ניקוי בוחן את הספה, מזהה את סוג הבד והרגישויות שלו, מזהה כתמים ומגדיר את רמת הלכלוך של הספה.
  2. שאיבה כללית – באמצעות שואב טורבינה, מבוצעת שאיבה יסודית של חלקיקי האבק והלכלוך היבשים על מנת למנוע את הפיכתם לבוציים במהלך ניקוי הספה.
  3. בדיקת יציבות צבע – בדיקה של יציבות צבע הריפוד. בדיקה זו היא בעלת חשיבות רבה בהחלטה על טכניקת הניקוי וחומרי הניקוי שייושמו.
  4. ניקוי כתמים – כל סימני הלכלוך נבדקים על מנת להבחין בין נקודות לכלוך ובין כתמים. על הכתמים מיושם למשך מספר דקות חומר ניקוי ייעודי להסרת כתמים ולבסוף הוא מוסר באמצעות מטלית לבנה ושאיבה.
  5. תמיסת ניקוי – תמיסת ניקוי מיוננת מפוזרת על פני הספה באמצעות מכשיר ריסוס שמבטיח פיזור אחיד של החומר במינימום לחות. תמיסת ניקוי הספות מוחדרת אל תוך שכבות הספה באמצעות שפשוף באמצעות בד עדין.
  6. הסרת התמיסה – תמיסת הניקוי מוסרת באמצעות שפשוף הספה באמצעות כפפה ייחודית שנטבלה בחומר ייעודי שביישומו נוצרת משיכה בינו ובין תמיסת הניקוי כך שהכל נמשך אל עבר כפפת הניקוי והחוצה מן הספה.
  7. ניקוי משני – מבוצע ניקוי נוסף באמצעות שאיבה ובאמצעות קיטור, במטרה לסלק את כל שיירי הלכלוך וחומרי הניקוי.
  8. הברשה – מבוצעת הברשה של הספה על מנת לרענן את סיבי הספה ולייצב אותם.
  9. חיטוי וטיהור – חומר חיטוי ומטהר אוויר ריחני מותזים על שטח הפנים של הספה באמצעות מכשיר ריסוס, על מנת לחסל בקטריות ולהפיץ ריח טוב שמשוחרר לאט.
  10. ביקורת סופית – מומחה ניקיון של בר ניקוי יעבור איתכם על ניקוי הספה ויוודא איתכם שהתוצאות להן ציפיתם אכן הושגו.

בר ניקוי - מומחים לניקוי ספות לפרטים והצעת מחיר חייגו עכשיו 077-430-9001

ספה לאחר הניקוי
"עשינו עבודה גדולה, ניקוי ותיקון שטיחים פרסיים, כולל ריפוד לספות עתיקות יש לציין עבודה מקצועית ברמה הכי גבוהה שירות מדהים אמין ואדיב תודה לכם "
Sofie Sharvadze
חוות דעת מהפייסבוק

לקוחות מספרים

"היום הגיעו אליי לבאר שבע שניי בחורים מקסימים ושירותיים בטירוף ניקו את הסלון לגמריי לשביעות רצוני אלופים!"
‏‎Shirley Kakon
חוות דעת מהפייסבוק
"שמחה על כל רגע שהבאתי את הספות שלי אליכם לריפוד חדש! ממליצה בחום! הרווחנו סלון מהמם, נקי ומהיר. שיחקתם אותה בענק ועם תודעת שירות גבוהה. תודה רבה!"
‏‎Gillit Kroul
חוות דעת מהפייסבוק

מהתקשורת

אדי בר מנכ"ל בר ניקוי בתכנית הבוקר של אורנה דץ בערוץ 10

לפני ואחרי

תמונות של ניקוי ספה לפני ואחרי
ניקוי ספות

לניקוי ספות, מקצועי חייג עכשיו: 077-430-9001

Call Now Button דילוג לתוכן